Selecteer uw taal

Hier is het Delta programma! In de tabel hieronder vindt u :

  • de tijdslots,
  • de voornamen van de mensen aan het onthaal,
  • de in de agenda geplande activiteiten, die oranje zijn gekleurd (voortdurend bijgewerkt),
  • de vergaderingen van de kringen die het leven van de plaats organiseren, ook in oranje.

De gebruikelijke openingstijden zijn :

  • 10u tot 16u op maandag, dinsdag en vrijdag
  • 8u tot 14u op woensdag
  • van 12 tot 18 uur op donderdag
  • 14.00 tot 17.00 uur of 18.00 tot 21.00 uur op zaterdag, twee keer per maand.

Tijdens deze uren is het café open en is er onthaal. De meeste activiteiten vinden op deze tijden plaats. Sommige activiteiten kunnen echter buiten deze uren plaatsvinden. Deze activiteiten worden aangegeven met "Café gesloten, geen onthaal". Op deze tijdstppen is alleen de activiteit toegankelijk.

HET PROGRAMMA

décembre 2022

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Week 1
28
10-13h: Catherine/ Jilian
13-16h: Hugues/ Céline M
10-13h
Atelier cuisine

14h30-15h30
Gym douce
29
10-13h: François
13-16h: Rodolphe/ Michel
10-13h
Atelier créatif

14-15h
Écoute & Partage
de chansons
30
08-11h: Louise/ Céline M
11-14h: Salomé/ Salima
8-10h30
Grand petit déjeuner
01
12-15h: Nanie/ Céline U
15-18h: Céline U/ Éric
16-18h
Assemblée participative
02
10-13h: Louise/ Magalie
13-16h: Laura
10-12h
Atelier tricot-papote avec Isabelle et Nanie
03
Week 2
05
10-13h: Nanie/ Jilian
13-16h: Caroline/ Céline M
10-13h
Atelier cuisine

17h30-19h30
Groupe de parole autour de la dépression [inscription : marhfourfatima@hotmail.be ou 0484 64 30 37]
06
10-13h: Catherine
13-16h: Rodolphe
10-13h
Atelier créatif

14-15h
Écoute & Partage
de chansons
07
08-11h: Louise/ Céline M
11-14h: Salomé/ Salima
8-10h30
Grand petit déjeuner
08
12-15h: Nanie/ Céline U
15-18h: Julia/ Rodolphe
13-15h
Atelier décoratif de bougeoirs de Noël
09
10-13h: Elisa/ Gaëlle
13-16h: Céline U/ Michel
10
Week 3
12
10-13h: François/ Jilian
13-16h: Caroline
10-13h
Atelier cuisine

14h30-15h30
Gym douce
13
10-13h: Laura/ Caroline
13-16h: Rodolphe/ Hafida
10-13h
Atelier créatif

14-15h
Écoute & Partage
de chansons
14
08-11h: Louise/ Céline M
11-14h: Louise/ Salima
8-10h30
Grand petit déjeuner
15
12-15h: Nanie/ Céline U
15-18h: Rodolphe/ Céline U/ Éric
16
10-13h: Elisa/ Céline M
13-16h: Caroline/ Céline U
10-12h
Atelier tricot-papote avec Isabelle et Nanie
17
18-21h: Hugues
18-21h
Ciné-club & pizza
Week 4
19
10-13h: Catherine/ Nanie/ Jilian
13-16h: Hugues/ Céline M
10-13h
Atelier biscuits

13-16h
Décoration et mise en sachet des biscuits

14h30-15h30
Gym douce

17h30-19h30
Groupe de parole autour de la dépression [inscription : marhfourfatima@hotmail.be ou 0484 64 30 37]
20
10-13h: Caroline/ Gaëlle
13-16h: Rodolphe/ Hafida
10-13h
Atelier création de guirlandes et de boules de Noël!

14-15h
Écoute & Partage
de chansons
21
08-11h: Louise/ Céline M
11-14h: Salomé/ Salima
8-10h30
Grand petit déjeuner

11h Décoration du sapin!
22
12-15h: Nanie/ Céline U
15-18h: Julia/ Rodolphe/ Aurélie
15h- 22h
Noël au Delta, repas en musique! (détails à venir)
23
10-13h: Louise/ Magalie
13-16h: François/ Céline U
24

HET PROGRAMMA

novembre 2022

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Week 1
31
10-13h: Catherine/ Nanie
13-16h: Hugues
10-13h
Atelier cuisine

14-15h
Écoute & Partage de chansons
01
02
08-11h: Laura/ Louise
11-14h: Hafida
8-10h30
Grand petit déjeuner
03
12-15h: Nanie/ Céline
15-18h: Laura/ Rodolphe/ Céline
16-18h
Assemblée Participative
04
10-13h: Louise/ Éric
13-16h: François/ Céline
10-12h
Atelier tricot-papote avec Isabelle et Nanie
05
18-21h: Hugues/ Nanie
18-21h
Ciné-club & pizza
Week 2
07
10-13h: Jilian
13-16h: Hugues/ Julia
10-13h
Atelier cuisine

17h30-19h30
Groupe de parole autour de la dépression animé par Fatima et Rodolphe
08
10-13h: Magalie/ Caroline
13-16h: Rodolphe/ Céline
10-13h
Atelier créatif

14-15h
Écoute & Partage
de chansons
09
08-11h: Louise/ Salima
11-14h: François/ Salomé
8-10h30
Grand petit déjeuner
10
12-15h: Nanie/ Céline
15-18h: Rodolphe/ Céline
11
12
Week 3
14
10-13h: Nanie/ Jilian
13-16h: Catherine/ Salima
10-13h
Atelier cuisine
15
10-13h: Caroline
13-16h: Rodolphe
10-13h
Atelier créatif

14-15h
Écoute & Partage
de chansons
16
08-11h: Laurence/ Céline M
11-14h: Hafida/ Salomé
8-10h30
Grand petit déjeuner
17
12-15h: Nanie/ Céline
15-18h: Rodolphe/ Aurélie
18
10-13h: Louise/ Céline M
13-16h: Caroline/ Céline
10-12h
Atelier tricot-papote avec Isabelle et Nanie
19
Week 4
21
10-13h: Catherine/ Jilian
13-16h: Caroline/ Céline M
10-13h
Atelier cuisine

14h30-15h30
Gym douce

17h30-19h30
Groupe de parole autour de la dépression animé par Fatima et Rodolphe
22
10-13h: Caroline
13-16h: Gaëlle
10-13h
Atelier créatif

14-15h
Écoute & Partage
de chansons
23
08-11h: Louise/ Céline M
11-14h: Hafida/ Salomé
8-10h30
Grand petit déjeuner
24
12-15h: Catherine/ Nanie
15-18h: Julia/ Laura
25
10-13h: Louise/ Gaëlle/ Nicolas
13-16h: Céline M/ Céline
26
16-18h
Groupe de parole pour adultes autistes et personnes en questionnement
[INFO] Merci d'adresser toute demande d'informations à l'adresse e-mail suivante: collectifautistebelgique@gmail.com

décembre 2022 novembre 2022 octobre 2022 septembre 2022 août 2022 juillet 2022 juin 2022 (suite) juin 2022 mai 2022 avril 2022 mars 2022 (suite) mars 2022 février 2022 janvier 2022 décembre 2021